Monday, April 12, 2021 Новини 355
*** Ден на Земята *** По случай Деня на Земята - 22 април , учениците от 1 до 4 клас засадиха в двора на училището 4 дръвчета и обещаха, че ще се грижат за тях всеки ден с много любов !
Friday, November 20, 2020 Новини 3330
Здравните власти в България продължават мерките за справяне с пандемията. От 12 април 2021 се възстановява графика за ПРИСЪСТВЕНОТО ОБУЧЕНИЕ в училище. За м.АПРИЛ:

 Понеделник  Вторник  Сряда   Четвъртък   Петък

Резултат с изображение за книги и наука

2020/2021 учебна година, втори учебен срок

2020/2021 учебна година, първи учебен срок

Преподавател

ден

час

място на

провеждане

1.        

Албена Александрова

сряда

13,40

кл. ст. 6 б

2.       

Антоанета Каменова

понеделник

13,50

х-ще физика

3.       

Ася Асенова

понеделник

12,50

кл. ст. 10 клас

4.       

Борислав Стоянов

понеделник

13,40

хранилище

5.       

Валентина Стоянова

понеделник

13,00

кл. ст. 5 а

6.       

Вера Андонова

сряда

13,00

КК

7.       

Георги Филипов

сряда

13,00

кл. ст. 6 в

8.      

Десислава Стоянова

понеделник

12,50

кл. ст. 6 б

9.       

Иванка Славейкова

вторник

13,40

КК

10.   

Илиан Александров

сряда

13,00

КК

11.    

Лидия Шкрибайло

сряда

13,00

хранилище

12.   

Лозанка Митова

вторник

12,50

мултимед. к-т

13.   

Мариана Пенкова

вторник

14,00

КК

14.   

Мариана Славчева

вторник

12,50

кл. ст. 9 кл.

15.    

Мартин Иванов

вторник

13,40

кабинет

16.   

Мая Младенова

сряда

13,40

кл. ст. 7 а

17.    

Румяна Костова

понеделник

12,50

к-т Т и П

18.   

Сияна Миланова

вторник

13,00

к-т ИИ

19.   

Татяна Петрова

понеделник

12,50

кл. ст. 5 в

20.  

Цветанка Василева

вторник

12,50

кл. ст. 8 кл.

21.   

Цветелина Тодорова

вторник

12,50

кл. ст. 7 б

22.  

Цецка Каменова

вторник

13,50

кл. ст. 5 б

23.  

Юлия Николова

четвъртък

14,00

кл. ст. 11 кл.

24.  

Хриска Петрова

вторник

13,45

каб. - музика

  •   График на часовете за работа с родители и документация, съгласно Заповед № РД – 15-21/28.09.20 г

    Преподавател

    ден

    час

    1.        

    Валентина Стоянова

    вторник

    13,00

    2.       

    Цецка Каменова

    понеделник

    13,00

    3.       

    Татяна Петрова

    сряда

    12,50

    4.       

    Иванка Славейкова

    вторник

    12,10

    5.       

    Албена  Александрова

    четвъртък

    11,20

    6.       

    Георги Филипов

    вторник

    13,00

    7.       

    Мая Младенова

    понеделник

    12,50

    8.      

    Цветелина Тодорова

    сряда

    12,50

    9.       

    Цветанка Василева

    сряда

    12,50

    10.   

    Мариана Славчева

    вторник

    12,10

    11.    

    Ася Асенова

    сряда

    12,50

    12.   

    Лозанка Митова

    петък

    11,20

    13.   

    Лидия Шкрибайло

    сряда

    13,50